top of page

157th Homecoming Anniversary Group

Public·41 members

[ONLINE##] Andorra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 12 tetor 2023


(SHIKONI DREJTPËRDREJT>) Kosova Lihtenshtajni 2022 15 korr 2023 — Shqipëria, Andorra ... ((SHIKO TV-)) Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë (SHIKO TV-)) ...


Kreu | Radio Televizioni ShqiptarLexo Lajme Shko tek Rtsh24 Masat e sigurisë për ndeshjen Shqipëri- Çeki, policia sekuestron kapsolla, tymuese, flakadanë Ish-luftëtari i UÇK-së, Dritan Goxhaj në "Ekspres": Albin Kurti mund të kishte parandaluar sulmin serb në veri Ish-luftëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Dritan Goxhaj ka deklaruar në emisionin "Ekspres" në Radio Televizionin Shqiptar Kuvendi i Shqipërisë miraton me 101 vota dhe 1 abstenim, rezolutën për sulmin në Kosovë Në përfundim të mocionit me debat dhe interpelancës, Kuvendi votoi të enjten (12 tetor) pro rezolutës së dakordësuar nga Tifozi i zjarrtë i kuqezinjve që jeton në Zvicër kërkon pasaportën shqiptare Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka pritur në një takim një prej tifozëve më të njohur të ekipit kombëtar, Besmir Vuçiq shmang Tiranën, Serbia do përfaqësohet në Samitin e Berlinit me kryeministren Bërnabiq President serb Aleksandar Vuçiq (o. Në Plani franko-gjerman, Rama: Kosova po rrezikon të humbasë shansin historik në luftën diplomatike me Serbinë Tensionet mes Kosovës e Serbisë kanë qenë pjesë e diskutimeve të seancës plenare në Kuvend. Kryeministri Edi Rama ka deklaruar Lufta Hamas-Izrael/ MEPJ: 20 shqiptarë udhëtuan drejt Greqisë, 17 prej tyre po kthehen në atdhe Lufta mes Hamasit dhe Izraelit ka detyruar qytetarë të kombësive të ndryshme që të udhëtojnë drejt shteteve të tjera Sport Shko tek Rtsh Sport Drejt stadiumit “Air Albania”... Mediat spanjolle: Udhëtimi për asgjë i Vedat Muriqit Asnjëherë një udhëtim në kalendarin e FIFA-s apo të UEFA-s nuk ka pasur më pak ndikim se ai i sulmuesit të Mallorca-s, Vedat Mashtrim me biletat... Specialistët për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Financiare në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, vijojnë punën Nagelsman, njeriu i duhur për Gjermaninë Presidenti i nderit i Bajernit të Munihut, Uli Hënes, ka cilësuar Julian Nagelsman si trajnerin e duhur për Gjermaninë për të Auzilio i pranishëm në Shqipëri-Çeki për një… mesfushor Drejtori sportiv i Interit, Piero Auzilio ka konfirmuar prezencën në shkallët e stadiumit “Air Albania” pasi në duelin Shqipëri-Çeki Kombëtarja, sot dita e “finales” Sot është dita, ka ardhur momenti që të gjithë të derdhen në detin e emocioneve kuqezi, të shpenguar nga stresi, problemet, Mark Markez, zyrtarisht tek Dukati Skuadra “Dukati Gresini” ka zyrtarizuar marrëveshjen me Mark Markez për sezonin 2024 në Moto GP. Euro 2024 Tifozat Kuq e Zi, tifogrupi më i madh që mbështet kombëtaren e Shqipërisë, janë gati për takimin me Çekinë. Me anë të një postimi... Kombëtare 12 tetori është Kuqezi dhe për ta bërë edhe më speciale këtë ditë, ka menduar DigitAlb, që ka shpërndarë 22 mijë qeleshe (Plisa) në... “Ndeshje shumë e rëndësishme, por jo vendimtare. Home | SuperSportArabi Saudite Largimi i Karim Benzemasë nga Reali i Madrid drejt Arabisë Saudite ishte një nga më befasuesit në treg, veçanërisht për shkak se francezi kishte... Lajme Në një prononcim për SportNews me gazetaren Albana Bejko, Elion Lilaj – drejtori i Marketingut në DigitAlb – dhe Ireta Poçari – Menaxhere e... Andorra v Kosovo boxscore The official website of FIBA U16 European Championship 2023, Division C. Vucic) shmang Tiranën, duke dërguar kryeministren Ana Bërnabiq (o. Brnabic) për Samitin e Procesit “KFOR-i të marrë në kontroll veriun”, Rama sqarohet: S’është ushtri pushtuese. Forcat e Kosovës s’mjaftojnë Nga foltorja e Kuvendit, Kryeministri Edi Rama ka sqaruar kërkesën drejtuar NATO-s, që KFOR-i të marrë kontrollin në veri të Kosovës. Teksa Inteligjenca artificiale/ Kallanxhi: Pritet që në 2030-ën të kalojë atë humane. Tufa: Nuk ndihem e rrezikuar Prej disa kohësh inteligjenca artificiale po përfshihet në shumë fusha të jetës. Por së fundmi, është vënë Shtimi i rasteve me COVID/ Mjeku Alimehmeti në "Jetë Shqiptare": Nuk bëhet fjalë për pandemi të dytë Javët e fundit është vënë re shtim të rasteve të virusit ri në qarkullim. [Transmetim i drejtpërdrejtë##] Polonia U21 Kosova U21 drejt 2021 Andorra U21 - Albania U21 17. 2020 5:0 13. 2020 04. Albania vs Kosovo | U21 Euro Qualification, 2022 Live Score. 13 qer 2022 — You need to get a ... Andorra Kosova 2022 12 tetor 2023 Transmetim i drejtpërdrejt 15 orë më parë — Andorra Kosova 2022 12 tetor 2023 Transmetim i drejtpërdrejtë [16] Against Albania losing away with 2-1 in Elbasan. [17] Kosovo would secure ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page