top of page

157th Homecoming Anniversary Group

Public·41 members

[[[FUTBOLLI>>]>>]] Andorra Kosova drejtpërdrejt falas 12 tetor 2023


Klan Kosova is a Kosovar free-to-air television network. Also, find the top ... Andorra drejtpërdrejt falas 28 mars 2023 /-video/ Kurti: Serbia pretendon se ...


Vucic) shmang Tiranën, duke dërguar kryeministren Ana Bërnabiq (o. Brnabic) për Samitin e Procesit “KFOR-i të marrë në kontroll veriun”, Rama sqarohet: S’është ushtri pushtuese. Forcat e Kosovës s’mjaftojnë Nga foltorja e Kuvendit, Kryeministri Edi Rama ka sqaruar kërkesën drejtuar NATO-s, që KFOR-i të marrë kontrollin në veri të Kosovës. Teksa Inteligjenca artificiale/ Kallanxhi: Pritet që në 2030-ën të kalojë atë humane. Tufa: Nuk ndihem e rrezikuar Prej disa kohësh inteligjenca artificiale po përfshihet në shumë fusha të jetës. Por së fundmi, është vënë Shtimi i rasteve me COVID/ Mjeku Alimehmeti në "Jetë Shqiptare": Nuk bëhet fjalë për pandemi të dytë Javët e fundit është vënë re shtim të rasteve të virusit ri në qarkullim. Klan HDThe TV channels featured on our website, which are sourced from the Internet (such as YouTube, official TV channel sites, and other open sources), are freely distributed and do not require special permissions for publication.... We are committed to addressing valid claims of copyright infringement. If you are a copyright owner or an authorized agent and believe that any content hosted on our website (kanaleshqip. live) infringes upon your copyrights, please submit a written notification containing the following information to confirm the necessary requirements: 1. A physical or electronic signature of an authorized person acting on behalf of the alleged infringed exclusive right owner. 2. Po si ndikojnë këto viruse në trupin Lufta e Hamasit/ Blinken: SHBA do ndihmojë gjithmonë Izraelin. Netanjah: Të shkatërrohet si ISIS Sekretari Amerikan i Shtetit, Entoni Blinken (Antony Blinken) në një deklaratë të përbashkët për shtyp me Kryeministrin e Izraelit Privatizimi i ish-fabrikës “Buka”/ Ahmetaj, dyshime mbi SPAK: Si mund të rrjedhin informacionet para se të ndiqet rruga ligjore Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj ka reaguar sërish në lidhje me akuzat ndaj tij për privatizimin e ish-fabrikës “Buka”. Në Plani franko-gjerman, Rama: Kosova po rrezikon të humbasë shansin historik në luftën diplomatike me Serbinë Tensionet mes Kosovës e Serbisë kanë qenë pjesë e diskutimeve të seancës plenare në Kuvend. Kryeministri Edi Rama ka deklaruar Lufta Hamas-Izrael/ MEPJ: 20 shqiptarë udhëtuan drejt Greqisë, 17 prej tyre po kthehen në atdhe Lufta mes Hamasit dhe Izraelit ka detyruar qytetarë të kombësive të ndryshme që të udhëtojnë drejt shteteve të tjera Sport Shko tek Rtsh Sport Drejt stadiumit “Air Albania”... Home | SuperSportArabi Saudite Largimi i Karim Benzemasë nga Reali i Madrid drejt Arabisë Saudite ishte një nga më befasuesit në treg, veçanërisht për shkak se francezi kishte... Lajme Në një prononcim për SportNews me gazetaren Albana Bejko, Elion Lilaj – drejtori i Marketingut në DigitAlb – dhe Ireta Poçari – Menaxhere e... Euro 2024 Tifozat Kuq e Zi, tifogrupi më i madh që mbështet kombëtaren e Shqipërisë, janë gati për takimin me Çekinë. Për të rrealizuar këtë Kosova në Andorra për të parën.. fitore Vëmendja qëndron tek ndeshja që Shqipëria do të luajë përballë Çekisë, por sot ka edhe një tjetër ndeshje Tani Direkt TV Radio Për te mos u humbur në TV Orkestra Orkestra e RTSH-së çel sezonin artistik, spikat përfshirja e artistëve të rinj shqiptarë Çesk Zadeja dhe Beethoven “përmbyllin” koncertin e Orkestrës Simfonike të RTSH-së Mbrëmjen e së mërkurës Teatri “Skampa” në Elbasan mirëpriti koncertin përmbyllës të sezonit artistik, “Stina Orkestra simfonike e RTSH-së sjell klasikët francezë për publikun shkodran. Spanjolli, tetë herë kampion Galtier rinis punën nga Katari Karriera e Kristof Galtier rinis nga Katari. Pesë muaj pas ndërprerjes së kontratës me Paris Sen Zhermen, klub të cilin e stërviti Ambasadori çek në Tiranë: Shqipëria e fortë, shpresoj të kualifikohemi në Euro 2024 Çekia duhet të fitojë për të vazhduar ëndrrën “Euro 2024”. Ky duel është mjaft delikat edhe për tifozët, Zyrtare, UEFA shtyn ndeshjen mes Kosovës dhe Izraelit “Ndeshja kualifikuese e ‘EURO 2024’ mes Kosovës dhe Izraelit e planifikuar për tu luajtur më 15 tetor është shtyrë. Skenarët, Shqipëria kualifikohet nëse… Shqipëria është në tre “kthesat” e fundit larg finishit, i cili e dërgon në "Euro 2024". (SHIKONI-) Teuta Durrës Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 8 On 6 June 2019, Kosovo started the qualifying cycle against Andorra which they defeated with a deep score 4–0 and this match is their best result yet. [14] ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page