top of page

157th Homecoming Anniversary Group

Public·41 members

Shqipëria Republika Çeke shiko live 12 tetor 2023


Studio LIVE - Lajmet më të fundit, analiza, të ftuar, lidhje direkte. E enjte ... Republika Çeke. Video të fundit në kategorinë Sport Të gjitha · 'Partizani një ...Shqiptarja.com · 18 korr 2023


Në 27 mars përballet me Shqipërinë, Polonia 'bie' në Çeki Studio LIVE - Lajmet më të fundit, analiza, të ftuar, lidhje direkte. E enjte Republika Çeke. Video të fundit në kategorinë Sport Të gjitha · 'Partizani një ...Shqiptarja.com · 18 korr 2023 Në 27 mars përballet me Shqipërinë, Polonia 'bie' në Çeki, mposhtet me rezultatin bindës nga vendasit - Shqiptarja. comE enjte 12 Tetor 2023 - Përditësimi i fundit 19:18 Flash Sfida Shqipëri-Çeki për kualifikueset e Euro 2024, del formacioni i kombëtares Sfida Shqipëri-Çeki, Sylvinho ka projektuar skemën 4-3-3, në portë Berisha Shqipëri-Çeki, në mbrojtje Mitaj, Ajeti, Gjimshiti dhe Hysaj, mesi i fushës, Asllani, Ramadani dhe Bajrami Sfida Shqipëri-Çeki në ‘Air Albania’ në 20:45, në sulm Asani, Seferi dhe Cikalleshi Polonia e cila do të jetë kundërshtarja e parë e Shqipërisë në kuadër të ndeshjeve kualifikuese të ‘Euro 2024’ e ka nisur në mënyrën më të keqe të mundshme rrugëtimin e saj në kompeticion duke u mposhtur 1-3 nga Republika Çeke. Në të njëjtën kohë dëshirojmë të saktësojmë se biletat e kërkuara nga tifozeritë e organizuara që mbështesin ekipin kombëtar në ndeshjet brenda dhe jashtë vendit janë të reservuara dhe i shpërndahen tifogrupeve të cilët bëjnë shpërndarjet për anëtarët e tyre. Rastet e individëve që kanë bërë pagesa dhe nuk kanë arritur të marrin biletën nga portali biletarisë janë zgjidhur të gjitha me sistemin bankar që ka kthyer mbrapsh të gjithë pagesat e kryera. Falenderojmë të gjithë tifozët për interesimin dhe kërkojmë e dëshirojmë të mirëkuptohemi nga ta për mosplotësimin e të gjithë kërkesave të tyre. Çdo stadium i ndërtuar do të ishte i pamjaftueshëm për të përmbushur kërkesat për këtë ndeshje. Për këtë ndeshje kemi vepruar dhe ndjekur të njëjtat procedura dhe rregulla si në ndeshjet me Moldavinë dhe Poloninë ku secili aplikant mund të blejë jo më shumë se 4 bileta. FSHF ka njoftuar fillimin e procesit ditën e premte, datë 15 shtator. Por për arsye të mbingarkesës e rradhës së madhe të aplikantëve sistemi ka pasur disa herë rënie, të cilat janë stabilizuar dhe shitja ka filluar në orën 21. 15 siç është njoftuar në kanalet tona zyrtare të komunikimit. Në portalin e biletarisë dhe në faqen zyrtare të Federatës kanë qënë mbi 300 mijë persona ne pritje në orët para dhe gjatë shitjes së biletave. Biletat e nxjerra në shitje në një kohë rekord janë mbaruar. Rama ndan pamje nga stadiumi "Air Albania" me 22 mijë qeleshet mbi stola: Forca 2023-10-12 18:54:21 Me ngjyrat kuqezi, flakadanë dhe këngë! Tifozët e Kombëtares marshojnë drejt 'Air Albania' (VIDEO) 2023-10-12 18:20:32 Fillon festa e tifozëve në Tiranë, Kombëtaren e gjykon një polic! 2023-10-12 18:07:46 Tifozi unik i Kombëtares në proces për pasaportën shqiptare: Kjo, ditëlindja më e bukur që kam kaluar 2023-10-12 17:54:36 Atmosfera festive në prag të ndeshjes Shqipëri-Çeki, tifozët të bindur për fitoren e kombëtares 2023-10-12 17:41:18 'Për Kosovë e Shqipëri', Tifozat Kuq e Zi elektrizojnë Tiranën 2023-10-12 16:40:11 Tregoi ‘pengun’ në Report Tv! Tifozi unik me ‘fytyrën flamur’ merr pasaportë shqiptare! 36-vjeçari nga Struga, 39 ndeshje me flamurin në fytyrë 2023-10-12 16:17:09 Sot ndeshja Shqipëri-Çeki, tifozët nga të gjitha trevat mbërrijnë në Tiranë për ndeshjen! Sheshi ‘Skënderbej’ e stadiumi, vendet e emocioneve të mëdha 2023-10-12 16:09:37 Nga Kosova, Presheva e Maqedonia e Veriut qindra tifozë drejt Tiranës për të mbështetur kuqezinjtë 2023-10-12 15:11:42 Sot ndeshja Shqipëri-Çeki, Balla: Masa drastike në rast dhune! Numër rekord policësh në gatishmëri gjatë ndeshjes 2023-10-12 09:15:03 Nesër sfida me Çekinë, Rraklli: Kemi ekip me cilësi, do të fitojmë! Lojtarët më të mirë të vijnë të luajnë me Kombëtaren 2023-10-11 20:48:57 Ndeshja me Çekinë/ Nga ndalimi i flakadanëve e mbulimi i fytyrës, policia u rikujton masat tifozëve në stadium 2023-10-11 19:30:34 Sylvinho para Çekisë: S’më intereson nga vijnë lojtarët, dua Shqipëri me shpirt dhe zemër 2023-10-11 19:20:31 A do të kënaqet Sylvinho me një barazim me Çekinë? Ja përgjigjja e trajnerit të kombëtares 2023-10-11 19:15:04 ‘Ismajli, mungesë për të gjithë skuadrën’, kapiteni Gjimshiti: Shpresoj të shënoj nesër, nëse nuk jam unë mjafton të jetë dikush tjetër 2023-10-11 19:07:41 Broja s'ia del për Çekinë, Sylvinho: Nesër ndeshje shumë e rëndësishme por jo vendimtare! Gjimshiti: Shkojmë në Euro 2024 2023-10-11 18:31:48 Në heshtje dhe pa konsultim, FSHF ndryshon sërish skemën e Superligës! 'Final 4' me gjysmëfinale dhe finale 2023-10-11 14:34:37 Rudi Vata dërgon Kombëtaren në Euro 24, ish-kapiteni për Report TV: Jasir Asani është ndjerë i diskriminuar, Sylvinho ka sjellë optimizëm 2023-10-11 13:33:31 Armando Broja te Interi? Drejtori i zikaltërve flet nga Tirana, Ausilio: Larguam Brozovic për t'i dhënë hapësira Kristjan Asllanit 2023-10-10 21:13:57 Formacioni/ Mungesa dhe dyshime në Kombëtare, Sylvinho projekton ekipin anti-Çeki 2023-10-10 16:44:23 Bota Sport Aktualitet Receta Gatimi Mirëdita mësuese Në Librari Video Zone Emisione Kryesore Politikë Ekonomi Sociale Kosova & Rajoni Intervista Kultura Shëndeti VIP & Spektakël Horoskopi Lajme të mira Speciale Media Dossier Programe Arkiva Drejt Punës Analiza Lifestyle Tirana Pa gjurmë Zgjedhjet 2021 ‘Në librari’/ ‘Revolucioni grek 1821’, historiani britanik: 2 shekuj më parë, ministra, presidenti e kryengritës grek flisnin shqip! ‘Nata’ e Karasu dhe ‘Sindikalizmi shqiptar’ 2023-10-08 09:53:43 ‘Në Librari’/ Biografia e 2 gazetarëve britanikë për Thaçin në shqip nga Arta Dade! 'Dimri i librave' nga Bashkim Hoxha! Sejdiaj me një libër dedikim për Italinë 2023-09-24 09:49:03 ‘Në librari’/ ‘Ata ishin (mbetën) dy, dedikimi i Alban Tufës për prindërit! ‘Liqeni Tom’, ‘bestseller-i’ i Patchett që lexon Meryl Streep 2023-09-10 10:20:34 ‘Në librari’/ ‘Vera kur ime më i kishte sytë jeshil’, një roman për faljen e dashurinë në familje! ‘Leminga Ula’, me mesazhe për mjedisin! ‘Mozaiku’ studimor i Dorian Koçit 2023-09-03 09:31:06 ‘Në librari’/ Njihet për ‘Qengji i vogël’, studimi i Prennushit për këngët e vallet shkodrane në 6 shekuj! Ribotohet pas 36 vitesh libri për fëmijë i Shkëlzen Zallit! Një ‘udhërrëfyes’ nga Bilal Kola 2023-08-27 12:15:31 Në librari/ ‘Rrëfenja e kafshëve’, një libërth për të gjitha moshat! ‘Banorët e mjegullës’, një realitet si i yni, që ndihmon për t’ju shpjeguar fëmijëve humbjen 2023-08-20 12:23:37 'Në Librari'/ Miqësi e dashuri, historia bestseller e Aristotelit e Dantes! ‘Parajsa jote’, romani ku shqiptarët gjejnë veten! Për fëmijët, ‘Udhëtim’ magjik në hapësirë 2023-07-30 07:56:01 Në Librari/ Alban Reli sjell nga hebraishtja ‘Vetëm një natë Markoviç’! Misteri 70-vjeçar te ‘Ëmbëlsia e harresës’! Kthimi i ‘Arbër&Epiriotëve’ në shqiptarë 2023-07-23 14:27:59 Shiko të gjitha Rama rrëfen çfarë i tha Clinton kokë më kokë: Thuaju atyre në Prishtinë, do ndodhë si me Arafatin dhe palestinezët 2023-10-12 12:27:33 Shqipëri-Çeki/ Shkurte Fejza këndon ‘Mora Fjalë’ live në Report Tv, pas pak ‘elektrizon’ ‘Air Albania’ me ‘himnin’ e tifozëve: Më është zënë fryma nga emocioni dhe dashuria 2023-10-12 16:12:38 'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 12 tetor 2023 2023-10-12 08:04:04 ‘Ju bëftë mirë o goca’, Report Tv siguron videon e tentativës së vjedhjes, punonjëset përzënë hajdutin nga dyqani: Ke pistoletë fallso 2023-10-11 21:58:06 Çdo tifoz një plis, dhurata surprizë që do të gjejnë nesër tifozët në stadiumin 'Air Albania' 2023-10-11 19:01:16 Sa policë ka larguar vettingu, përgjigjet zv. Biletat për ndeshjen Shqipëri-Çeki, informacion i rëndësishëm nga FSHFTakimi i radhës i ekipit tonë Kombëtar, Shqipëri-Republika Çeke, që do të zhvillohet në stadiumin “Air Albania” më datë 12 tetor, në orën 20. 45 është padiskutim një ndeshje me interes shumë të lartë nga publiku shqiptar që jeton brenda dhe jashtë Shqipërisë. Këtë sezon kualifikues për shitjen e biletave, Federata Shqiptare e Futbollit ka vendosur në dispozicion të publikut portalin ebileta. al. Kjo me të vetmin qëllim që sportëdashësit që duan të ndjekin ndeshjet e ekipit Kombëtar në shtëpi apo në transfertë, ta kenë sa më të lehtë e komode rezervimin dhe blerjen e tyre. Çekët nuk ndihen, të heshtur në hotel 4 orë më parë — Live/ Silvinjo para mediave, konferenca para Çekisë Policia e Shtetit në këmbë, masa të rrepta për Shqipëri- Republika Çeke ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page